Stealth specializes in distinctive modern designs with a focus on break and jump performance. The Stealth STH410 Full Chocolate Pool features 29″ Canadian Hard Rock Maple shaft, Unique “chocolate” Dooley handle wrap for exceptional playability.
Sale!
Pool Cues, Stealth Cues
Stealth STH410 Full Chocolate Pool Cue
Original price was: $239.00.$203.15Current price is: $203.15.
Stealth STH410 pool cue featuring 29″ Canadian Hard Rock Maple shaft. patented Dooley handle grip.
-
Currently Out of Stock
This item is temporarily unavailable. Get notified when it's back.
Similar Products Available
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 34 in |
| Tip | 12.5mm 5 Layered Tip |
| Ferrule | White Bakelite Ferrule |
| Shaft | 29" Canadian Hard Rock Maple |
| Pin | 3/8 x10 |
| Collar | No Collar |
| Forearm | "Chocolate" stained maple |
| Wrap | Unique "chocolate" Dooley handle |
| Butt Sleeve | "Chocolate" stained maple, and Stealth logo |
| Butt Plate | "Chocolate" stained maple |
| Bumper | |
| Weight Changable | |
| Type of weight bolt | |
| Comes With Joint Protector? | No |
| Comes With Extension? | No |
| Comes With Case? | |
| Warranty | |
| Made in | |
| UPC | |
| Select an option | 18, 19, 20, 21 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
844 408 3056
Hot Deal








Reviews
There are no reviews yet.